Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
poniedziałek, 30 maj 2016 09:31

„Mam Talent”

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a P1060458"Talent jest jak kawałek szlachetnego,
ale surowego metalu; dopiero pilna praca go obrobi
i wartość mu wielką nadaje."

Stanisław Staszic

   Nasza szkoła należy do grona placówek, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia dzieci ,za co otrzymała zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”.
   25 maja 2016r. po raz kolejny odbył się Szkolny Dzień Talentów zorganizowany przez   nauczycieli: p. Joannę Mindę,  p. Elżbietę Kuźdub,  p. Mariolę Kobierską
i p. Magdalenę Ciałek.
Tegoroczna, IV edycja „Mam Talent” miała charakter przeglądu. Do udziału w nim  mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Uczniowie klas 0-VI  prezentowali na scenie  swoje   zdolności
i   umiejętności w    pokazach:   wokalnych,  sportowych,   recytatorskich,    instrumentalnych i plastycznych.
   Podczas prezentacji usłyszeliśmy wykonania znanych piosenek w aranżacji naszych uczniów. W kategorii „Śpiew” wystąpili: Zuzanna Sasal, Julia Lis /kl. O/, Mateusz Wiaderek/ kl.I/, Jaś Minda/kl.II/, Aleksandra Chajduk/kl. II/, Wiktoria Kaminik / kl.II/, Karolina Zawisza / kl. IV/, Ola Kaczmarek/ kl. IV/, Natalia Dygas /kl.V/.
   Świetnie przygotowani technicznie i niezwykle zaangażowani byli  młodzi zawodnicy, którzy  pod opieką trenera p. Marcina Stąpora z MLUKS  „ORLIK” Wierzbica przedstawili swoje umiejętności zapaśnicze. Grupa sportowców wystąpiła w składzie:, Maja Rafalska, Marcel Rafalski Karol Nowak, Sebastian Michalski, Wiktor Chajduk, Adam Caban, Bartłomiej Ludew, Mateusz Ludew.
  W kategorii „Recytacja” wystąpili : Wiktor Jelonek /kl.I/, Julia Niewiadomska /kl.I/,Nadia Wojteczek  /kl.I/,Marcel Matejski /kl.I, Anna Ciepiela /kl. IVa/.  
  Uczennica kl. IVa Anna Ciepiela zaprezentowała zebranym bardzo ciekawą wystawę prac plastycznych.
   Muzyka to także gra na instrumencie . Tu również znalazły się osoby, które zagrały wybrane utwory na gitarze, akordeonie czy keyboardzie: Patrycja Dygas /kl.I – gra na akordeonie/, Aleksandra Chajduk /kl.II- gra na keybordzie/, Natalia Dygas /kl.V – gra na gitarze/.
   Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Dzisiejsze prezentacje przekonały nas ,że w naszych utalentowanych uczniach drzemie wielki potencjał. Będziemy ich wspierać, by mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami, realizować swoje pasje i ambicje.

Pamiętajcie, że w każdym drzemie jakiś talent
– trzeba go tylko w sobie odnaleźć,
 a potem starannie pielęgnować.
Kolejna edycja „Mam Talent” już za rok!
 Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 • a_P1060342
 • a_P1060357
 • a_P1060358
 • a_P1060379
 • a_P1060381
 • a_P1060385
 • a_P1060386
 • a_P1060398
 • a_P1060458
 • a_P1060475
 • a_P1060479
 • a_P1060486
 • a_P1060491

Simple Image Gallery Extended


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 7960 razy
Więcej w tej kategorii: « Drogie Mamy! Opowieści starych figur »