środa, 21 wrzesień 2016 07:18

WYCIECZKA DO ENERGYLANDII

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 września 2016 roku uczniowie klas: IIIa, IIIb i IIa PG w Mirowie pojechali na niesamowitą całodniową wycieczkę do miejscowości Zator w woj. małopolskim. Wycieczkę zorganizowała i poprowadziła p. Marta Piętek wraz z opiekunami: p. Renatą Latos i p. Krystyną Książek.
Wycieczka ukierunkowana była przede wszystkim na swobodne, ale też ze zwróceniem uwagi na własne bezpieczeństwo, spędzenie czasu na atrakcjach proponowanych przez Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA. Każdy nawet wybredny uczestnik wyjazdu z pewnością znalazł coś ciekawego dla siebie. Park bowiem podzielony został na kilka stref: strefę dla najmłodszych, strefę ekstremalną i strefę familijną.


Nasi uczniowie najbardziej oblegali Strefę Młodzieżową, zwaną także sektorem ekstremalnym, gdzie czekały na nich prawdziwe wyzwania pełne adrenaliny i szaleństwa. To tutaj można było skorzystać z najwyższych, najszybszych i najbardziej wymagających urządzeń. Stylistyką sektor nawiązuje do antycznej kultury Majów i Azteków. Oprócz licznych mechanicznych urządzeń, Park proponuje inne atrakcje, choćby związane z widowiskami i projekcjami filmów w kinie 7D. Najlepsze przedstawienia, najwspanialsi animatorzy oraz najwięksi muzycy i wykonawcy, wprowadzają wszystkich we wspaniały nastrój!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Simple Image Gallery Extended

Czytany 3353 razy