Jak mówi prezes Gryfii  to nie był mecz tylko festiwal strzelecki. W niedzielę 21 kwietnia na stadionie w Skaryszewie odbyło się spotkanie pomiędzy GLUKS Gryfia Mirów z KS Skaryszewianka Skaryszew. W zasadzie wynik meczu został już rozstrzygnięty w pierwszej połowie ponieważ do przerwy klub z Mirowa prowadził aż 6:0. Taki wynik został utrzymany do końca spotkania.

Bardzo dobrze zaprezentował się nowy zawodnik z Mirówa – Sebastian Stąpór, który rozpoczął współpracę z klubem wiosną tego roku. Wcześniej grał on w Orle Wierzbica. Sebastian Stąpór oprócz gry w podstawowej drużynie jest również trenerem Orlików Gryfia Mirów. Na wyróżnienie zasługują również Damian Grzmil, oraz bramkarz Bartłomiej Bilski. Niestety podczas spotkania urazu doznał Patryk Dujka.

Przed GLUKS kolejne spotkania w rundzie, życzymy klubowi utrzymania dobrej passy do końca sezonu.